Polski rynek samochodów używanych jest bardzo dobrze nasycony różnymi typami, markami i modelami pojazdów. W tym szerokim gronie można znaleźć kilkuletnie, a nawet starsze pojazdy, ale często można również trafić na prawdziwe „perełki” w postaci samochodów, które rok lub dwa lata temu opuściły taśmę produkcyjną, a ich właściciele już zdecydowali się na zupełnie nowe auto. Takie samochody są prawdziwą gratką dla łowców okazji, którzy mają możliwość cieszenia się prawie nowym, wysokiej jakości samochodem na gwarancji, którego kupno nie wiąże się z koniecznością wydawania dużych pieniędzy. Sporo interesujących ofert przygotowała firma Longo z Białegostoku. Od wielu lat specjalizuje się ona w dystrybucji używanych samochodów, które spełniają nawet bardzo rygorystyczne wymagania kupujących. Warto więc zwrócić uwagę na oferty sprzedaży przygotowane przez tę firmę, ponieważ są one jak najbardziej godne polecenia.

Wysoka jakość pojazdów to podstawa

W ofercie przygotowanej przez firmę Longo możliwe jest odnalezienie wielu marek i modeli pojazdów, wśród których znajduje się sporo popularnych samochodów, takich jak między innymi:

 • BMW Serii 3,
 • Audi A3,
 • Ford Focus,
 • Mercedes Benz Klasa B,
 • Opel Insignia,
 • Opel Astra,
 • Renault Megane,
 • Peugeot 308,
 • Skoda Octavia,
 • Volkswagen Golf,
 • Volvo V40,
 • Volvo V60.

Te oraz inne pojazdy z rynku wtórnego można nabyć w niezwykle korzystnej cenie oraz przy wykorzystaniu modelu finansowania dopasowanego do własnych potrzeb oraz możliwości finansowych.

Oczywiście wszystkie oferowane samochody są na gwarancji, a to świadczy o ich wysokiej jakości i niezawodności. Wraz z pojazdem, kupujący otrzymuje książkę serwisową oraz ma gwarancję, że przebieg wskazywany przez licznik jest prawidłowy. Bogaty wybór obejmuje auta, które były regularnie serwisowane w autoryzowanych punktach, więc ich stan nie pozostawia nic do życzenia pomimo, że mamy do czynienia z samochodami używanymi. Fakt posiadania gwarancji jest pożądany przez użytkowników takich samochodów, ponieważ w przypadku awarii, która nie została spowodowana przez kierowcę, posiadaczowi samochodu należy się odpowiednie odszkodowanie, darmowa naprawa oraz wiele innych korzyści. Pod wieloma względami kupno takiego auta jest podobne do zakupu pojazdu z salonu, z tym wyjątkiem, że pojazd jest odrobinę starszy i dużo tańszy.

Elastyczne formy finansowania zakupu pojazdu w Longo

Warto pamiętać, że klienci firmy Longo mogą kupić wybrany przez siebie model samochodu od ręki za gotówkę przy jednorazowej płatności, ale oprócz tego można skorzystać z różnych form finansowania kupna pojazdu, w ramach których całkowita kwota kupna jest rozbijana na raty dopasowane do potrzeb i możliwości finansowych klienta. Dzięki specjalnym kalkulatorom dostępnym na stronie, możliwe jest poznanie miesięcznych rat dla samochodów o konkretnej wartości przy określonym czasie finansowania. Oferta tej firmy obejmuje dwa główne modele finansowania zakupu pojazdu używanego:

 • Pożyczka samochodowa – jest to opcja przeznaczona dla osób, które nie posiadają pieniędzy, które zostały odłożone w ramach zaliczki. Wartość miesięcznej raty jest tutaj obliczana na podstawie ceny pojazdu oraz okresu finansowania.
 • Leasing pojazdu używanego – ta opcja jest optymalnym wyborem dla osób posiadających pieniądze na zaliczkę. W obliczaniu miesięcznej raty uwzględnia się więc początkową zaliczkę (im wyższa, tym mniejsze raty), wartość samochodu i czas obowiązywania umowy.

Oferta firmy Longo Białystok, której więcej tutaj: https://longo.pl/kontakt, jest jak najbardziej godna zaufania. Można bowiem wejść w posiadanie wysokiej jakości samochodów używanych pochodzących ze sprawdzonego źródła, które dodatkowo można finansować w ramach korzystnych i elastycznych modeli pożyczkowych albo leasingowych.