Szukasz dobrego i taniego akumulatora do swojego auta? Oto twój dobry dzień, jako Motocenter.net.pl zapewniamy najlepsze ceny oraz szeroki wybór dostępnych marek baterii. U nas kupisz tanie akumulatory oraz skorzystasz z serwis na miejscu zakupu. 

Potrzebujesz akumulatora do swojego auta? Zaufaj nam! 

Posiadamy sieć wyspecjalizowanych warsztatów i sklepów motoryzacyjnych w których możesz zakupić, oraz wymienić swój stary akumulator. Widzisz niepokojące objawy mogące świadczyć o słabnącej wydajności akumulatora? Przyjedź do nas na bezpłatne sprawdzenie pojemności akumulatora, oraz test jego sprawności, nie musisz nic kupować sprawdzenia dokonamy bezpłatnie. Jeżeli okaże się, że dany akumulator będzie wymagał wymiany zaprosimy cię do sklepu i technik pomoże w doborze akumulatora sugerując się modelem i rocznikiem samochodu. 

Odpowiedni dobór baterii to podstawa prawidłowego użytkowania samochodu a źle dobrana bateria może sprawić, że nasz samochód któregoś dnia może nie odpalić. Klasycznymi błędami przy doborze akumulatorów są zbyt wysoka pojemność w stosunku do alternatora, oraz niedopasowanie rozmiaru do kasety mocującej. Z nami nie będziesz miał już podobnych problemów, ponieważ otrzymasz fachowe wsparcie jednego z naszych pracowników. 

Dobre praktyki zakupu akumulatora

Do dobrych praktyk zakupu akumulatora należy przede wszystkim dobieranie go odpowiednio pod samochód, najlepiej w tym celu sprawdzić zalecenie producenta w tej kwestii, dzięki czemu dobierzemy akumulator pod moc ładowaniu alternatora. Nie należy kupować akumulatorów regenerowanych, ponieważ nie zdajemy sobie sprawy ile razy dany akumulator przeszedł regenerację i jak długo jeszcze będzie poprawnie spełniał swoją funkcję, W przypadku akumulatora dobrze dobranego rozsądnej marki i dobrej pojemności będziemy w stanie zapewnić sobie niezakłóconą jazdę przez cały okres użytkowania danego auta. 

Unikajmy używanych akumulatorów, a raczej sugerujmy się nowymi z gwarancją i montowanych w dedykowanym warsztacie. W takim wypadku mamy pewność, że akumulator będzie służył nam przez długi czas i jednocześnie w przypadku awarii od razu wiemy gdzie się możemy zgłosić. Jeżeli potrzebujesz niestandardowego akumulatora to warto to wcześniej zgłosić. Na stronie Motocenter.net.pl znajdziesz bardzo szeroki wybór akumulatorów a w przypadku niestandardowych modeli po uprzednim kontakcie z nami sprowadzimy go dla ciebie i dokonamy montażu w jednym z naszych warsztatów gdzie technik sprawdzi jego stan i zamontuje go do twojego auta.